16 Temmuz 2009 Perşembe

ibibik

Aujourd'hui, maman est morte. Anayı bacayı karıştırmayacaksın, ilk önce adam olacaksın.Şimdi rahat!
**********************************************************************************

ÇEKDİSAUT!!!

ne zaman sokakta top depen oğlan görsem,

ne zaman kaldırımın orta yerinde ortası basık şişe görsem,

hep seni hatırlıyorum.ne zaman saçlarımı kısa kestirsem,

ne zaman gözlerim jöleye takılsa,

hep seni hatırlıyorum.

evet, hep seni hatırlıyorum.

hı hı, hep seni hatırlıyorum.

aşkım, hatırlıyorum dedim ya!!!

Evet, sevgili dostlar, şair içindeki Sabri sevgisini bu dizelerle ifade edebilmiştir. Dostum futbolcu demişsin ama bu ne lan!!!( ağzı yamultarak espri yapma)

**********************************************************************************

Sevgili “kitap okuyamıyorum çünkü uykum geliyor” diyen güzel kız, kadın, hanım, bayan, çıtır, bıldır, yalapşap sözüm sana.

İçimizde “ulan film çok sıkıcıydı, bende uyudum” dedikten sonra bir daha film izlemeyen var mıdır?

İçimizde “karşimm müzik bok gibiydi yeaa, uykum geldi, daldım” dedikten sonra bir daha müzik dinlemeyen var mıdır?

İçimizde “ kanqs eheheh olm fotolara (vb.) bakarken uyumuşum yeaa, çok sıkıcı eheheh” dedikten sonra bir daha sergiye gitmeyen var mıdır?

Hani operayı filan es geçiyorum, zira ulaşması zor vs. bahane çok.

Sevgili “kitap okurken uyuyakalan güzel kız”, bu satırları okuyorsan, bütün rüyaların gerçek olacak, zilyon liralık arabalara binemeyeceksin ama memelerin asla sarkmayacak. Sonra işte Erdal geldi, biz bi güldük, bi güldük, deme keyfimize.

**********************************************************************************

Öncelikle bu ödülü almamda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Yılın en çok kredi kartı kaybeden dangalağı ödülü benim ve ailem içim büyük bir gurur kaynağı. Şimdi heyecandan inanın ne diyeceğimi bilemiyorum. ( tam burada bir kaç göz yaşı damlası) Diğer yarışmacı dangalaklara da söylemek istediğim, çok çalışmaları gerektiği. Çünkü bir vakit sonra içinizdeki heyecan sönmeye başlıyor, artık kaybetme duygusu eski tadını vermiyor, artık çevreniz gülmüyor, bilakis kıt zekalı olduğunuza kanaat getiriyor. Fakat azimle ve düzenli çalışmayla, şu an elimde gördüğünüz ödülün sahibi olabilirsiniz. Sözlerime burada bir son verirken, aldığı iki artı bir ses sistemini sürekli lan sanki sağdaki çalışmıyor? lan du bakim bas çalışıyor mu? diyerek kontrol eden, bilhassa kulaklarını dayayan insanlara selam ederim. Klavyesinin içini susamla dolduranlara hediyem olsun “ALKIŞ”.

Hiç yorum yok: